Позвонить

Інноваційна технологія Smart Fusion

узи Fusion в Черкасах

Кожен метод дослідження — УЗД, МРТ, КТ та інші — має свої діагностичні функції, які часто доповнюють одна одну. Можливість поєднати результати досліджень, отриманих за допомогою різних технологій, на одному зображенні дає змогу значно підвищити інформативність і точність діагностики. І така технологія злиття ультразвукових зображень із зображеннями, які отримані методами томографії, є — це Smart Fusion. Ця інноваційна розробка японської компанії Canon Medical Systems, яка ще мало використовується українськими клініками, з успіхом застосовується у діагностичному центрі «Медіскан Черкаси».

Smart Fusion дає лікарю змогу побачити ті ділянки, які розташовані у так званій сліпій зоні, що викликають сумніви при обстеженні на тому чи іншому діагностичному обладнанні, а головне — сумістити УЗ-зображення зони інтересу в реальному часі з отриманим раніше зображенням МРТ або КТ цієї ж зони.

Smart Fusion відіграє важливу роль при проведенні прицільної біопсії. Завдяки тому, що лікар має змогу точно бачити місце, з якого потрібно взяти біоматеріал, він робить безпомилкову пункцію саме у цю точку. За цього значно зменшується кількість пункцій, необхідних для проведення дослідження, та у переважній більшості випадків зникає потреба у повторних маніпуляціях.

узд Fusion Черкаси