Позвонить

УЗД органів черевної порожнини

узд органів черевної порожнини в Черкасах

УЗД органів черевної порожнини - це комплексне обстеження, яке бажано проходити як мінімум раз на рік. Ця діагностична процедура включає в себе дослідження жовчного міхура, печінки, заочеревинного простору, підшлункової залози, нирок і надниркових залоз. Вона дає можливість оцінити стан внутрішніх органів і вчасно виявити патології або наслідки спортивних травм.

За допомогою УЗД органів черевної порожнини можна визначити причину болю і неприємних відчуттів в животі, виявити запальні процеси, наявність каменів в жовчному міхурі і нирках, пухлини і кісти, визначити причину порушення відтоку сечі. УЗД черевної порожнини також показано після травм, в тому числі і спортивних - часом пошкодження спочатку не викликають ніякого болю і помітити їх можна лише на УЗД або МРТ.

Крім того, показниками до УЗД черевної порожнини можуть стати такі симптоми, як постійна гіркота в роті і безпричинна тяжкість в шлунку, нудота, підвищення температури, посилене газоутворення, а також підозра на онкологічні, інфекційні, запальні і функціональні захворювання.

узд органів черевної порожнини Черкаси