Позвонить

Ультразвукова діагностика експертного класу

Інноваційні можливості ультразвукової діагностики на апаратi Aplio 500 у Черкасах

У діагностичному центрі «Медіскан Черкаси» — проводяться дослідження на інноваційній ультразвуковій системі Aplio 500 японської компанії Canon Medical Systems, яка за суттю є ультразвуковою лабораторією з величезним спектром можливостей.

Це обладнання дає змогу проводити дослідження з неперевершеною клінічною точністю, використовувати технології вирішення діагностичних завдань, які недоступні на інших УЗ-апаратах. А завдяки професійній майстерності та обізнаності фахівців Центру всі експертні можливості використовуються у повному обсязі.

Переваги дослідження на УЗД апараті Aplio 500

Мультипараметрічний принцип УЗ-діагностики

Протягом одного дослідження лікар застосовує відразу кілька технологій: доплерографію, еластографію, еластометрію, стеатометрію та інші. Це дає можливість пацієнту протягом одного прийому отримати повне УЗ обстеження.

Постановка точного діагнозу завдяки інноваційній технології Smart Fusion

Різні види дослідження - УЗД, МРТ, КТ - можуть давати різну, доповнюючу, інформацію про стан того чи іншого органу, новоутворення. Технологія Smart Fusion дає можливість поєднувати зображення певної зони МРТ або КТ і УЗД. Тобто, при проведенні дослідження лікар поєднує УЗ-зображення з раніше отриманими на МРТ або КТ, що дозволяє побачити важкодоступні зони, уточнити важливі деталі і поставити точний діагноз.

Проведення прицільної біопсії простати під одночасним контролем УЗД та МРТ

Ця методика стала можливою завдяки Smart Fusion-технології. вона значно перевершує за точністю традиційні методи біопсії, дозволяє скоротити кількість проколів-пункцій. А також в переважній більшості випадків виключає необхідність проведення повторних процедур.

узд Черкаси

Ультразвукова діагностика

Розділи  
Ціни на УЗД діагностику в Черкасах

Діагностичний центр "Медіскан Черкаси" проводить КТ та МРТ діагностику в Черкасах