Позвонить

Мультиспіральна комп'ютерна томографія КТ черевної порожнини, позаочеревинного простору, порожнини тазу

кт брюшной полости в Киеве

– це метод діагностики, який дозволяє візуалізувати вміст цих анатомічних частин тіла.

Комп'ютерна томографія має величезну перевагу в візуалізації органів черевної порожнини, заочеревинного простору і таза в порівнянні з УЗД і МРТ. Для комп'ютерної томографії не існує так званих «німих зон». КТ органів черевної порожнини, заочеревинного простору, порожнини таза дозволяє візуалізувати будь-яку тканину людського тіла: кістки, порожнисті (шлунково-кишковий тракт, жовчний і сечовий міхури, кровоносні судини і т.д.) і паренхіматозні (печінка, нирки, підшлункова залоза, селезінка і т.д.) органи, м'які тканини.

Мультиспіральний (128-зрізовий) комп'ютерний томограф (МСКТ) Toshiba Aquilion CXL знаходиться в діагностичному центрі "Медіскан Черкаси" м.Черкаси дозволяє в лічені секунди отримати точне зображення найдрібніших анатомічних структур і оцінити їх стан. У своїй роботі співробітники діагностичного центру «Медіскан Черкаси» керуються діагностичними стандартами, розробленими провідними професійними співтовариствами (такими як ESR, ESUR і RSNA) і прийнятими до керівництва в усьому світі. Одним з таких стандартів є «онкологічний підхід» в діагностиці патології органів черевної порожнини, заочеревинного простору, таза. Цей підхід має на увазі сканування всієї досліджуваної області (від діафрагми до дна таза), а не окремої частини (тільки печінку або тільки таз). Такий підхід дозволяє отримати повне уявлення про що відбуваються патологічних процесах, оцінити їх поширеність.

Показання до проведння КТ органів черевної порожнини, позаочеревинного простору, порожнини тазу:

Підозра на онкологічне ураження даної локалізації (оцінка локалізації, поширеності, пошук віддалених метастазів).

Хірургічна патологія (апендицит, кишкова непрохідність, абсцеси будь-якої локалізації, жовчно-кам'яна хвороба, сечо-кам'яна хвороба, дивертикули і т.д.).

Біліарна, портальная гіпертензія неясного генезу, цироз, стеатоз, гемосидероз, асцит.

Запальні ураження (панкреатит, пієлонефрит).

Травматичні ушкодження.

Аномалії розвитку.

Інші показання (невизначені скарги даної локалізації, сумнівні рентгенологічні, УЗД та ендоскопічні дані).

Про те, як проводиться КТ органів черевної порожнини, заочеревинного простору, порожнини таза, а також про протипоказання до неї, ви можете прочитати ТУТ.

Альтернативою комп'ютерній томографії в діагностиці патології органів черевної порожнини, заочеревинного простору, порожнини таза може бути УЗД.

компьютерная томография КТ брюшной полости в Киеве

КТ органів черевної порожнини. Фронтальна реконструкція

компьютерная томография КТ  забрюшинного пространства в Киеве

Рак хвоста підшлункової залози з метастазами в печінку

компьютерная томография КТ  полости таза в Киеве

Карбункул правої нирки

компьютерная томография КТ  брюшной полости в Киеве

Рак прямої кишки з інвазією сечового міхура

Дізнатися ціни на КТ діагностику в Черкасах