Позвонить

Магнітно-резонансна томографія (МРТ)

МРТ Черкаси

Шановні клієнти!

Ми розпочали обстеження на новому магнітно-резонансному томографі SIEMENS MAGNETOM Avanto 1,5 Т. Цей апарат поєднує в собі такі якості: комфорт, безпечне та приємне середовище сканування та суттєве прискорення часу обстеження.

Томограф SIEMENS MAGNETOM Avanto Fit 1,5 Т, встановлений в нашому Центрі, це сучасна система МРТ, яка використовує короткий і широкий тунель для пацієнта без шкоди для якості зображень. Це дозволяє проводити дослідження огрядних пацієнтів і зменшує прояви клаустрофобії.

MAGNETOM Avanto використовує оригінальну технологією Siemens під назвою Tim + Dot, яка робить зображення набагато більш стабільними, має широкий спектр клінічних додатків і низький рівень шуму при роботі. Avanto - це відмінний приклад надійності німецької якості.

При проведенні досліджень, які вимагають моніторингу пацієнта (ЕКГ, пульс, дихання), використовуються спеціальні бездротові (WI-FI) датчики.

Ми завжди піклуємось про своїх клієнтів, створюючи комфортні та якісні умови діагностики.

Нові інноваційні технології МРТ постійно підвищують якість діагностики, а удосконалені методики отримання зображень поєднуються зі зручністю і комфортом для пацієнта.

 

томографія в Черкасах

УМОВИ ПІДГОТОВКИ ДО ДЕЯКИХ МР-ДОСЛІДЖЕНЬ

Перед більшістю МР-досліджень (голови, шиї, хребта, кінцівок, суглобів) - спеціальна підготовка не потрібна.

Про правила підготовки до деяких спеціальних досліджень – МРТ органів черевної порожнини, заочеревинного простору; МРТ органів малого тазу у чоловіків і жінок Ви можете прочитати у відповідних розділах.

ТРИВАЛІСТЬ ДОСЛІДЖЕННЯ

Тривалість дослідження залежить від анатомічної ділянки і поставлених діагностичних завдань. Дослідження одного відділу хребта займає до 15 хв. Дослідження органів черевної порожнини або малого таза із застосуванням контрасту - 45 хвилин і більше. Зі збільшенням кількості і протяжності анатомічних зон дослідження, а також при виникненні в ході дослідження необхідності дообстеження за рамками стандартного протоколу - час дослідження може збільшуватися. У Центрі ви можете перебувати від 30 хвилин і більше в залежності від складності діагностичної задачі, що необхідно враховувати при плануванні інших заходів або від'їзду.

КОЛИ ВИ ОТРИМАЄТЕ ВИСНОВОК

Після проведення дослідження лікар-рентгенолог аналізує від 200 до 1000 зображень. Для складних досліджень робить Мультипланарні реконструкції, будує карти дифузії і графіки контрастного накопичення, порівнює результати з попередніми дослідженнями (при їх наявності), що вимагає часу. Після детального аналізу ви отримуєте висновок та плівку.

Згідно з положенням Наказу МОЗ України № 340 від 28.11.1997 на підготовку заключення відводиться 24 години, проте персонал Діагностичного Центру «Медіскан Черкаси» намагається, щоб висновки були готові в день обстеження. Для вашої зручності можливе пересилання результатів на зазначену електронну пошту або «Новою поштою».

Інформація для пацієнта

Перейти  

Магнітно-резонансна томографія

Розділи  
Ціни на МРТ діагностику

Послуги діагностики

Діагностичний центр "Медіскан Черкаси" проводить МРТ діагностику в Черкасах