Позвонить

КТ-ангиография в Киеве

КТ-ангіографія (КТА)- дозволяє отримати якісне зображення кровоносних судин головного мозку, шиї, аорти, верхньої та нижньої порожнистих вен, легеневих судин, судин печінки, нирок, селезінки, підшлункової залози, кишківника, периферічних судин кінцівок.

При КТ-ангіографії виключений ризик виникнення ускладнень від хірургічних маніпуляцій, як при звичайній ангіографії, менше променеве навантаження на пацієнта.

В нашому центрі встановлений 128-зрізовий комп'ютерний томограф Toshiba Aquilion CXL, який дозволяє провести КТ-ангіографію судин майже всього тіла одномоментно.

Показання до проведення КТ-ангіографії:

Аномалії розвитку, AV-мальформації.

Стеноз, оклюзія.

Тромбоемболія артерій (гостра, хронічна), тромбоз вен.

Аневризма, розшарування стінки.

Травматичне пошкодження.

Пухлинна інвазія, пухлинний тромбоз.

Васкуліти різної етіології.

КТ ангиография в Киеве

Обов'язковими умовами проведення КТ-ангіографії є використання внутрішньовенного контрастування. Завдяки тому, що контрастна речовина проходить по сосудам, отримується чітке зображення та проводиться діагностика.

КТ ангіографія  в Черкасах

Використання спеціального програмного забезпечення дозволяє отримувати ідеальну 3D (тривимірну, об'ємну) модель судинного русла, що особливо актуально в діагностиці аномалій розвитку судин, плануванні судинних операцій.

КТ ангіографія  в Черкасах

Альтернативою в діагностиці патології судин черевної порожнини, заочеревинного простору, шиї, а також верхніх і нижніх кінцівок є УЗД. Для діагностики патології судин головного мозку можна використовувати МРТ-ангіографію.

Про те, як проводиться КТ-ангіографія, а також про протипоказання до неї, ви можете прочитати ТУТ.

Як роблять КТ-ангіографію судин кінцівок

Пацієнт під час проведення процедури приймає горизонтальне положення. Процедура абсолютна безпечна і не викликає ніяких неприємних відчуттів.

Комп'ютерна ангіографія судин кінцівок не проводиться вагітним і дітям до 16 років. За призначенням лікаря вона може замінюватися на МРТ або УЗД діагностику. Також існує обмеження за вагою для апарату комп'ютерної томографії - до 200 кг.

Ціни на КТ діагностику в Черкасах