Позвонить

Магнітно-резонансна томографія молочних залоз (магнітно-резонансна мамографія, МР-мамографія) в Черкасах

МРТ головного мозку в Черкасах

Магнітно-резонансна томографія молочних залоз (магнітно-резонансна мамографія, МР-мамографія) - це дослідження молочних залоз за допомогою магнітно-резонансної томографії.
Це безболісний діагностичний метод, що відноситься до так званих «золотих стандартів», за допомогою якого можна детально вивчити структуру цього органу.
МР-мамографія насамперед дозволяє виключити чи діагностувати на ранніх стадіях таке серйозне захворювання, як рак молочної залози. Тільки рання діагностика раку молочної залози дає змогу зберегти життя жінці.
У більшості випадків МР-мамографія використовується як додатковий метод діагностики, завершуючи діагностичний пошук після проведення ультразвукового дослідження та рентгенівської мамографія. Як правило, її призначають у випадках, коли потрібно уточнити дані цих досліджень. Результати цих досліджень необхідно принести із собою у день дослідження
Також МР-мамографію рекомендовано проводити з метою контролю за станом встановлених імплантів молочних залоз. Використання даного методу дозволяє з високою точністю визначити мінімальні дефекти імпланту, його положення та оцінити тканину залози та прилеглих структур. Іншим методикам це недоступно.

Показання до МР-мамографії:
- рання діагностика раку молочної залози - уточнення природи утворень молочної залози (кіста, фіброаденома, пухлина) після проведених УЗД та рентгенівської мамографії, при сумнівних результатах даних методів діагностики;
- у разі підвищеного ризику виникнення раку молочної залози, коли за результатами мамографії не може бути поставлений остаточний діагноз і одночасно має місце генетична схильність до раку грудей або раку яєчників.
- пошук можливих пухлин молочної залози у разі наявності метастатичних лімфовузлів у пахвовій западині;
- діагностика захворювань молочної залози у випадках, коли потрібна хороша візуалізація (наприклад, у жінок, які перенесли операцію, у яких рубці в залозі заважають розглянути можливий патологічний процес, або за наявності імплантів, які також можуть заважати розглянути патологічний процес на УЗД чи рентгенівській мамографії);
- планування терапії раку грудей до оперативного втручання.
- обстеження після перенесених операцій у цій області;
- оцінка ефективності спеціалізованого онкологічного лікування (оперативного, променевої терапії, хіміотерапії).
- необхідність виключення нової карциноми після лікування раку грудей;
- оцінка цілісності та становища імплантів;

Про те, як проводиться МРТ молочних залоз в Черкасах, а також про протипоказання до неї, ви можете прочитати ТУТ

Альтернативою магнітно-резонансної томографії в діагностиці патології головного мозку може бути ультразвукове дослідження молочних залоз.

Ціни на МРТ діагностику