Позвонить

Комп'ютерна томографія в Черкасах

Діагностичний Центр «Медіскан Черкаси» обладнано комп'ютерним томографом AQUILION CXL 128 зрізів, виробництва компанії TOSHIBA (Японія), що є еталоном в діагностиці багатьох складних захворювань. Спеціальні вбудовані програми дозволяють максимально знизити променеве навантаження та забезпечити високу швидкість і комфорт для пацієнта.

Зробити комп'ютерну томографію в Черкасах Ви можете в нашому діагностичному центрі на найсучаснішому високоякісному обладнанні.

Комп'ютерна томографія в Черкасах
 1. Комп'ютерна томографія в Черкасах
  • дослідження опорно-рухової системи з можливістю створення тривимірних реконструкцій;
  • дослідження кісток черепа;
  • дослідження головного мозку з можливістю створення тривимірних реконструкцій;
  • дослідження органів грудної порожнини з можливістю створення тривимірних реконструкцій;
  • дослідження органів черевної порожнини з можливістю створення тривимірних реконструкцій;
  • дослідження органів малого таза; дослідження органів зачеревного простору (нирок, мезентеріальних лімфовузлів);
  • дослідження органів черевної порожнини (печінки, селезінки) з можливістю створення тривимірних реконструкцій;
  • Екскреторна КТ урографія.

  Комп'ютерна томографія (КТ) є сучасним і високоінформативним методом медичної діагностики який забезпечує ідеальну чіткість зображень, якість і швидкість тривимірного моделювання обстежуємой області.

  Система комп'ютерної томографії Aquilion має механізм високошвидкісной ротації і блок швидкої реконструкції, що дозволяє в найкоротший час отримувати зображення високої якості.

  КТ дозволяє виявляти патології на ранніх стадіях їх розвитку, своєчасно встановити діагноз та призначити лікування з подальшим контролем його ефективності, проводити динамічну оцінку розвитку захворювання у віддалених періодах.

 2. Сучасні діагностичні методики

  Комп'ютерна томографія в Черкасах

  В діагностичному центрі "Медіскан Черкаси" успішно впроваджений новий метод діагностики ішемічної хвороби серця з використанням передового комп'ютерного томографа Toshiba Aquilion 128 зрізів, який дозволяє виявити зміни в судинах на самих ранніх стадіях ураження, коли відсутні клінічні прояви захворювання.

  Даний метод дозволяє визначити ураження стінок судин при атеросклерозі і рівень відкладення в них кальцію (кальцій-скоринг). За рахунок високої роздільної здатності приладів, дослідження серця проводиться з високою точністю. А за допомогою методів рентгенівської комп'ютерної томографії можна виявляти поширеність відкладень кальцію (атеросклероз) в стінках коронарних артерій і проводити кількісну оцінку його змісту. Кальцієвий індекс - це підрахунок змісту внутрішньосудинного кальцію. Кальцієвий індекс відображає прогноз ураження серцево-судинної системи і атеросклерозу вінцевих артерій серця. Частота випадків серцево-судинних захворювань і ускладнень ІХС достовірно зростає зі збільшенням показника кальцієвого індексу.

  Методика комп'ютерної коронарографії дозволяє отримати високоякісні зображення судин серця, дає можливість розпізнати звуження судин з порушенням струму крові. Рання діагностика ішемічної хвороби серця дозволяє визначити прогноз подальшого розвитку захворювання і почати лікування на початковій стадії, що в свою чергу допоможе запобігти інфаркту міокарда і розвиток серцевої недостатності. МСКТ-коронарографія є неінвазивної (на відміну від традиційної коронарографії) і використовується як при доведеній ІХС, так і при підозрі з метою діагностики, виявлення груп ризику і подальшого прогнозу.

  Факторами ризику для виключення ІХС та проведення МСКТ-коронарографії є:

  • цукровий діабет і ожиріння;
  • куріння;
  • артеріальна гіпертензія;
  • порушення ліпідного обміну;
  • високий кальцієвий індекс;
  • ішемічна хвороба серця у родичів;
  • атипові болі в грудній клітці.

  Відповідно до результатів дослідження, досвідчені лікарі-кардіологи центру "Медіскан Черкаси" зможуть запропонувати Вам подальший план спостереження. Результати досліджень записуються на цифровий носій, або передаються на друкованому знімку.

  Ціни на КТ діагностику в Черкасах